LINKS

Welkom op dierentuin.net! Zie hier een overzicht van waardevolle dierentuin links. 

Links:


 
Perth zoo South Perth Australië http://www.perthzoo.wa.gov.au/
Currumbin Sanctuary Currumbin Australië http://www.currumbin-sanctuary.org.au/
Melbourne Zoo Melbourne Australië http://www.zoo.org.au/
Antwerp Zoo Antwerpen België http://www.zooantwerpen.be/nl/zoo/index.html
Olmense Zoo Olmen-Balen België http://www.olmensezoo.be/
Vriendenclub Olmense Zoo Olmen-Balen België http://home2.planetinternet.be/hans008/zoo/zoo.htm
Vogelpark Paradisio Cambron Casteau België http://www.paradisio.be/
Serpentarium Blankenberge België http://www.serpentarium.be/
Planckendael Animal Park Mechelen België http://www.planckendael.be/nl/planckendael/index.html
Calgary Zoo Calgary Canada http://www.calgaryzoo.ab.ca/
Toronto Zoo Toronto Canada http://www.torontozoo.com/
Magnetic Hill Zoo Moncton Canada http://www.greatermoncton.com/mhzoo
Zoo Sauvage de Saint-Felicien St. Felecien Canada http://www.d4m.com/zoosauvage
Provincial Wildlife Park Nova Scotia Canada http://www.gov.ns.ca/natr/wildp
African Lion Safari Cambridge, Ontario Canada http://www.lionsafari.com/
Givskud Zoo Givskud Denemarken http://www.givskudzoo.dk/
Odense Zoo Givskud Denemarken http://www.odensezoo.dk/
Augsburg Zoo Augsburg Duitsland http://www.zoo-augsburg.de/index.htm
Duisburg Zoo Duisburg Duitsland http://www.zoo-duisburg.de/
Hannover Zoo Hannover Duitsland http://www2.zoo-hannover.de/zoo
Berlin Zoo Berlijn Duitsland http://www.zoo-berlin.de/
Frankfurt Zoo Frankfurt Duitsland http://www.zoo-frankfurt.de/
Zoologischer Garten Koln Keulen Duitsland http://www.zoo-koeln.de/
Heide-Park Soltau Duitsland http://www.heide-park.de/
Wildpark Luenenburger Heide Hanstedt Nindorf Duitsland http://www.wild-park.de/
Vogelpark Walsrode Walsrode Duitsland http://www.vogelpark-walsrode.de/
Vogelpark Abensberg Abensberg Duitsland http://www.vogelpark-abensberg.de/
Vogelpark Olching Munchen Duitsland http://www.vogelpark-olching.de/
Marwell Zoological Park Winchester Engeland http://www.marwell.org.uk/
Chester Zoo Chester Engeland http://www.demon.co.uk/chesterzoo
Dudley Zoo Dudley Engeland http://www.dudleyzoo.org.uk/
Paignton Zoo Paignton Engeland http://www.paigntonzoo.org.uk/
Thrigby Hall Wildlife Gardens Nordfolk Engeland http://www.thrigbyhall.co.uk/
Whipsnade Wild Animal Park Dunstable Engeland http://www.whipsnade.co.uk/
Särkänniemi Tampere Finland http://www.sarkanniemi.fi/
Parc Zoologique de Lille Lille Frankrijk http://www.nordnet.fr/zoolille
La vallée des singes Romagne, La Vienne Frankrijk http://www.la-vallee-des-singes.fr/
Parco Natura Viva Verona Italië http://lenna.easynet.it/pnv
Paradise Wildlife Park Jersey Engeland http://www.pwpark.com/
Dublin Zoo Dublin Ierland http://www.dublinzoo.ie/
Lithuanian Zoo Kaunas Lithouwen http://www.init.lt/zoo/Default_e.htm
Tiergarten Schönbrunn Wenen Oostenrijk http://www.zoovienna.at/
Haus des Meeres Wenen Oostenrijk http://ourworld.compuserve.com/homepages/haus_des_meeres
Alpenzoo Innsbruck Oostenrijk http://autput.luga.or.at/alpenzoo/d_alpenzoo_index.html
Tierpark Herberstein Hartberg Oostenrijk http://www.herberstein.co.at/
Leningrad Zoo St. Petersburg Rusland http://www.lenzoopark.spb.ru/english/index.shtml
Edinburgh Zoo Edinburgh Schotland http://www.edinburghzoo.org.uk/
Barcelona Zoo Barcelona Spanje http://www.zoobarcelona.com/
Madrid Zoo Madrid Spanje http://www.zoomadrid.com/
Singapore Zoological Gardens Singapore Singapore http://www.zoo.com.sg/
Skanes Djurpark Höör Zweden http://www.skanesdjurpark.se/
Kolmarden Kolmarden Zweden http://www.kolmarden.nu/
Boras Djurpark Boras Zweden http://www.boraszoo.se/
Basel Zoo Basel Zwitserland http://www.zoobasel.ch/
Zurich Zoo Zurich Zwitserland http://www.zoo.ch/
European Association of Zoos and Aquaria Nederland Amsterdam http://www.eaza.net/
   

 


Wil je een linkje ruilen en ook bij de bovenstaande pagina's komen te staan, mail ons.
 


 

Menu

TIP